1.10.010.101/0221
| Číslo dílu výrobce | 1.10.010.101/0221 |
|---|---|
| Výrobce | RAFI USA |
| Detailní popis | RAMO 22 T M8 1NO WT |
| Balík | Bulk |
| Na skladě | 1135 pcs |
| Datový list | RAMO Catalog |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 30 |
|---|
| $30.003 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady RAFI USA.Nyní máme k dispozici kousky 1135 RAFI USA 1.10.010.101/0221.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 35 V |
| Typ | Standard, Illuminated |
| styl koncovky | Connector |
| přepínač Funkce | Off-Mom |
| Série | RAMO 22 T |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 22.30mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| mechanické Life | 500,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | 24 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, White |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 500,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 100mA (DC) |
| Barva - Pohon / Cap | White |
| Obvod | SPST-NO |
| Číslo základního produktu | 1.10010 |
| Pohon Type | Round, Button, Flush |
| Pohon Značení | No Marking |
Doporučené produkty
-
1.10.001.161/0104

MOMENTARY PUSHBUTTON OPAQUE BLACRAFI USA -
1.10.010.101/0331

RAMO 22 T M8 1NO RDRAFI USA -
1.10.010.201/0201

RAMO 22 T M8 1NO LED WT FLRAFI USA -
1.10.010.001/0441

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.001/0551

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.001.151/0301

SWITCH PUSH SPST-NC 0.7A 250VRAFI USA -
1.10.001.252/0301

MOMENTARY PUSHBUTTON OPAQUE REDRAFI USA -
1.10.011.001/0331

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.010.001/0331

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.001/0221

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.010.001/0551

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.010.101/0661

RAMO 22 T M8 1NO BLRAFI USA -
1.10.010.001/0661

RAMO 22 T M8 1NO BLRAFI USA -
1.10.011.001/0441

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.001.151/0205

MOMENTARY PUSHBUTTON OPAQUE WHITRAFI USA -
1.10.010.001/0221

RAMO 22 T M8 1NO WTRAFI USA -
1.10.010.101/0551

RAMO 22 T M8 1NO GNRAFI USA -
1.10.010.301/0201

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.001.161/0301

MOMENTARY PUSHBUTTON OPAQUE REDRAFI USA -
1.10.010.101/0441

RAMO 22 T M8 1NO YLRAFI USA