1.10.011.201/0201
| Číslo dílu výrobce | 1.10.011.201/0201 |
|---|---|
| Výrobce | RAFI USA |
| Detailní popis | SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35V |
| Balík | Bulk |
| Na skladě | 1274 pcs |
| Datový list | Cylindrical Battery Holders |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| $34.042 | $30.978 | $29.537 | $27.556 | $26.476 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady RAFI USA.Nyní máme k dispozici kousky 1274 RAFI USA 1.10.011.201/0201.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 35 V |
| Typ | Standard, Illuminated |
| styl koncovky | Connector |
| přepínač Funkce | Off-Mom |
| Série | RAMO 22 T |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 22.30mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| mechanické Life | 500,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | 24 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, White |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 500,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 100mA (DC) |
| Barva - Pohon / Cap | White |
| Obvod | SPST-NO |
| Číslo základního produktu | 1.10.011 |
| Pohon Type | Round, Button, Flush |
| Pohon Značení | No Marking |
Doporučené produkty
-
1.10.011.101/0441

RAMO 22 T M12 1NO YLRAFI USA -
1.10.021.026/0221

RAMO 22 S M12 1X90/1X40LATCHING/RAFI USA -
1.10.041.011/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.011.001/0331

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.101/0331

RAMO 22 T M12 1NO RDRAFI USA -
1.10.011.301/0201

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.001/0551

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.101/0661

RAMO 22 T M12 1NO BLRAFI USA -
1.10.021.204/0221

RAMO 22 S M12 1X90 V LATCHING 4-RAFI USA -
1.10.011.101/0221

RAMO 22 T M12 1NO WTRAFI USA -
1.10.031.001/0000

RAMO 22 E, M12, ROUND COLLAR, 2RAFI USA -
1.10.031.011/0000

RAMO 22 E, M12, ROUND COLLAR, 2RAFI USA -
1.10.011.001/0661

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.021.025/0221

RAMO 22 S M12 2X60 LATCHING 8-PORAFI USA -
1.10.021.201/0221

RAMO 22 S M12 1X40 MOMENTARY 4-PRAFI USA -
1.10.041.001/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.041.021/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.011.101/0551

RAMO 22 T M12 1NO GNRAFI USA -
1.10.011.001/0441

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.001/0221

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA
