1.10.031.001/0000
| Číslo dílu výrobce | 1.10.031.001/0000 |
|---|---|
| Výrobce | RAFI USA |
| Detailní popis | RAMO 22 E, M12, ROUND COLLAR, 2 |
| Balík | Bulk |
| Na skladě | 1181 pcs |
| Datový list | RAFIX 22,30(FS) Catalog |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 |
|---|
| $29.911 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady RAFI USA.Nyní máme k dispozici kousky 1181 RAFI USA 1.10.031.001/0000.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 35 V |
| styl koncovky | Connector |
| přepínač Funkce | On-Off |
| Série | RAMO 22 E |
| Resetovací operace | Twist |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 22.30mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| Ochrana proti vniknutí | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Zahrnuje | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Funkce | Status Indicator |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 100mA (DC) |
| Obvod | DPST-NC |
| Číslo základního produktu | 1.10031 |
Doporučené produkty
-
1.10.041.011/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.021.204/0221

RAMO 22 S M12 1X90 V LATCHING 4-RAFI USA -
1.10.041.201/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.051.006/0001

RAMO 22 K M12 1X90/1X40 LATCHINGRAFI USA -
1.10.041.001/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.031.011/0000

RAMO 22 E, M12, ROUND COLLAR, 2RAFI USA -
1.10.021.201/0221

RAMO 22 S M12 1X40 MOMENTARY 4-PRAFI USA -
1.10.011.301/0201

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.051.604/0001

RAMO 22 K M12 1X90V LATCHING 1NCRAFI USA -
1.10.011.101/0331

RAMO 22 T M12 1NO RDRAFI USA -
1.10.041.021/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.011.201/0201

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.101/0441

RAMO 22 T M12 1NO YLRAFI USA -
1.10.021.026/0221

RAMO 22 S M12 1X90/1X40LATCHING/RAFI USA -
1.10.021.025/0221

RAMO 22 S M12 2X60 LATCHING 8-PORAFI USA -
1.10.011.101/0551

RAMO 22 T M12 1NO GNRAFI USA -
1.10.011.101/0661

RAMO 22 T M12 1NO BLRAFI USA -
1.10.051.005/0001

RAMO 22 K M12 2X90 LATCHING 2NORAFI USA -
1.10.051.204/0001

RAMO 22 K M12 1X90V LATCHING 1NCRAFI USA -
1.10.051.201/0001

RAMO 22 K M12 1X40 MOMENTARY 1NCRAFI USA
