1.10.001.001/0301
| Číslo dílu výrobce | 1.10.001.001/0301 |
|---|---|
| Výrobce | RAFI USA |
| Detailní popis | SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250V |
| Balík | Bulk |
| Na skladě | 24874 pcs |
| Datový list | 1.10001.0010301 Datasheet |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.889 | $2.596 | $2.477 | $2.37 | $2.277 | $2.157 | $1.997 | $1.904 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady RAFI USA.Nyní máme k dispozici kousky 24874 RAFI USA 1.10.001.001/0301.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - AC | 250 V |
| Typ | Standard |
| styl koncovky | Screw Terminal |
| přepínač Funkce | Off-Mom |
| Série | - |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 15.20mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -28°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Panel Mount, Front |
| mechanické Life | 25,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | IP40 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Osvětlení Type, Color | - |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 25,000 Cycles |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 700mA (AC) |
| Barva - Pohon / Cap | Red |
| Obvod | SPST-NO |
| Číslo základního produktu | 1.10001 |
| Pohon Type | Round, Button |
| Pohon Značení | No Marking |
Doporučené produkty
-
1.10.001.001/0507

SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250VRAFI USA -
1.10.001.151/0104

SWITCH PUSH SPST-NC 0.7A 250VRAFI USA -
1.1-CU-COVER-YELLOW

BAYHEAD LID FOR 1.1 CUBIC YARD TBayhead Products -
1.10.001.151/0205

MOMENTARY PUSHBUTTON OPAQUE WHITRAFI USA -
1.10.001.011/0205

SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250VRAFI USA -
1.1 CU S-YELLOW

BAYHEAD 1.1 CUBIC YARD TILT TRUCBayhead Products -
1.10.001.161/0104

MOMENTARY PUSHBUTTON OPAQUE BLACRAFI USA -
1.1 CU-S-BLUE

BAYHEAD 1.1 CUBIC YARD TILT TRUCBayhead Products -
1.10.001.151/0301

SWITCH PUSH SPST-NC 0.7A 250VRAFI USA -
1.1-CU COVER-BLUE

BAYHEAD LID FOR 1.1 CUBIC YARD TBayhead Products -
1.10.001.011/0507

SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250VRAFI USA -
1.10.001.161/0301

MOMENTARY PUSHBUTTON OPAQUE REDRAFI USA -
1.10.001.011/0301

SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250VRAFI USA -
1.1 CU-S-GREEN

BAYHEAD 1.1 CUBIC YARD TILT TRUCBayhead Products -
1.10.001.011/0104

SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250VRAFI USA -
1.10.001.001/0104

SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250VRAFI USA -
1.1-CU-S-RED

BAYHEAD 1.1 CUBIC YARD TILT TRUCBayhead Products -
1.1-CU-COVER-RED

BAYHEAD LID FOR 1.1 CUBIC YARD TBayhead Products -
1.10.001.001/0205

SWITCH PUSH SPST-NO 0.7A 250VRAFI USA -
1.1-UT-BLACK

BAYHEAD 1.1 CUBIC YARD TILT TRUCBayhead Products
