1.10.021.204/0221
| Číslo dílu výrobce | 1.10.021.204/0221 |
|---|---|
| Výrobce | RAFI USA |
| Detailní popis | RAMO 22 S M12 1X90 V LATCHING 4- |
| Balík | Bulk |
| Na skladě | 892 pcs |
| Datový list | 1.10.021.204/0221 Datasheet |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 2 |
|---|
| $42.859 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady RAFI USA.Nyní máme k dispozici kousky 892 RAFI USA 1.10.021.204/0221.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 32 V |
| Typ | Standard |
| styl koncovky | Connector |
| přepínač Funkce | Off-On |
| Série | RAMO 22 S |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 22.30mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| Počet poloh | 2 |
| Typ montáže | Panel Mount |
| mechanické Life | 200,000 Cycles |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Osvětlení napětí (nominální) | 24 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, White |
| Osvětlení | Illuminated |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 200,000 Cycles |
| Hloubka za přírubou | 30.00mm |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 100mA (DC) |
| Obvod | SPST |
| Číslo základního produktu | 1.10.021 |
| Schválení agentura | CE |
Doporučené produkty
-
1.10.041.201/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.011.301/0201

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.011.101/0441

RAMO 22 T M12 1NO YLRAFI USA -
1.10.031.011/0000

RAMO 22 E, M12, ROUND COLLAR, 2RAFI USA -
1.10.011.201/0201

SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 35VRAFI USA -
1.10.041.021/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.021.025/0221

RAMO 22 S M12 2X60 LATCHING 8-PORAFI USA -
1.10.011.101/0661

RAMO 22 T M12 1NO BLRAFI USA -
1.10.051.006/0001

RAMO 22 K M12 1X90/1X40 LATCHINGRAFI USA -
1.10.051.005/0001

RAMO 22 K M12 2X90 LATCHING 2NORAFI USA -
1.10.041.011/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.011.101/0331

RAMO 22 T M12 1NO RDRAFI USA -
1.10.011.101/0221

RAMO 22 T M12 1NO WTRAFI USA -
1.10.051.201/0001

RAMO 22 K M12 1X40 MOMENTARY 1NCRAFI USA -
1.10.011.101/0551

RAMO 22 T M12 1NO GNRAFI USA -
1.10.051.204/0001

RAMO 22 K M12 1X90V LATCHING 1NCRAFI USA -
1.10.041.001/3521

SWITCH PUSHBUTTON 25MA 24VRAFI USA -
1.10.031.001/0000

RAMO 22 E, M12, ROUND COLLAR, 2RAFI USA -
1.10.021.201/0221

RAMO 22 S M12 1X40 MOMENTARY 4-PRAFI USA -
1.10.021.026/0221

RAMO 22 S M12 1X90/1X40LATCHING/RAFI USA
