HM2R89PA8108N9LF
| Číslo dílu výrobce | HM2R89PA8108N9LF |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) |
| Detailní popis | CONN RECEPT 99POS 2MM PRESS-FIT |
| Balík | Tray |
| Na skladě | 26435 pcs |
| Datový list | Mult Dev Material Chg 25/Feb/2020Mult Dev Material Chg 24/APR/2020 |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 | 25 | 48 | 96 | 240 | 480 | 960 | 2400 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.373 | $2.146 | $2.028 | $1.978 | $1.879 | $1.681 | $1.582 | $1.385 | $1.315 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Amphenol ICC (FCI).Nyní máme k dispozici kousky 26435 Amphenol ICC (FCI) HM2R89PA8108N9LF.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 750Vrms |
| Ukončení | Press-Fit |
| Série | Millipacs® |
| stoupání | 0.079' (2.00mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 8 + 1 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 99 (88 + 11 Ground) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Funkce | Board Guide, Shielded |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Využití konektor | - |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | F 11 |
| Číslo základního produktu | HM2R89 |
Doporučené produkty
-
HM2R89PA8101N9LF

CONN RECEPT 99POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8101AALF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PA8100AALF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8108N9LSLF

FEM CONN 8R SHIELDAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PE810FN9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89P1V1

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8101N9

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PA8100N9

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100N9LF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PE810FN9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PA8100E9LF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA810FN9LF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PE8100N9LF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100AALF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R90PA8100N9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PE8101N9LF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8104N9LF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PE8101N9LF

MPACS BACK PLANE CONNAmphenol ICC (FCI) -
HM2R90PA8101N9LF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100N9

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI)
