HM2R89PA8101AALF
| Číslo dílu výrobce | HM2R89PA8101AALF |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) |
| Detailní popis | CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FIT |
| Balík | Tray |
| Na skladě | 18873 pcs |
| Datový list | HM2R Resin 19/Oct/2015 |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 960 |
|---|
| $1.811 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Amphenol ICC (FCI).Nyní máme k dispozici kousky 18873 Amphenol ICC (FCI) HM2R89PA8101AALF.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 750Vrms |
| Ukončení | Press-Fit |
| Série | Millipacs® |
| stoupání | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 8 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 88 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Funkce | Board Guide |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Využití konektor | - |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | F 11 |
| Číslo základního produktu | HM2R89 |
Doporučené produkty
-
HM2R88PE810FN9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100N9

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PE8100N9LF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100N9LF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8108N9LSLF

FEM CONN 8R SHIELDAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100AALF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8101N9LF

CONN RECEPT 99POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89P1V1

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PE8101N9LF

MPACS BACK PLANE CONNAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PE8100N9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PE8101N9LF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PAGA20N9LF

MPACS TYPE E RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8101N9

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PE810FN9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8104N9LF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA810FN9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R90PA8100N9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA810FN9LF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PAEA20N9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8108N9LF

CONN RECEPT 99POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI)