HM2R88PA810FN9LF
| Číslo dílu výrobce | HM2R88PA810FN9LF |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) |
| Detailní popis | CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FIT |
| Balík | Tray |
| Na skladě | 11005 pcs |
| Datový list | HM2R88PA810F DrawingMult Dev Material Chg 25/Feb/2020Mult Dev Material Chg 24/APR/2020Millipacs Series 21/Aug/2012MPACS Receptacles Material 02/Jul/2014 |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 360 |
|---|
| $3.262 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Amphenol ICC (FCI).Nyní máme k dispozici kousky 11005 Amphenol ICC (FCI) HM2R88PA810FN9LF.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 750Vrms |
| Ukončení | Press-Fit |
| Série | Millipacs® |
| stoupání | 0.079" (2.00mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 8 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 200 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Funkce | Upper Shield |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Využití konektor | - |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | E 25 |
| Číslo základního produktu | HM2R88 |
Doporučené produkty
-
HM2R88PAGA20N9LF

MPACS TYPE E RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8101N9

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8101E9LF

MPACS BACK PLANE CONNAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8101L9LF

MPACS BACK PLANE CONNAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8100N9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8104N9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8108AALF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100N9LF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PE8100N9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89P1V1

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100AALF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PAEA20N9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8108N9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PE8101N9LF

MPACS BACK PLANE CONNAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PE810FN9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8101N9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8101AALF

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8101N9STLF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R89PA8100N9

CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R88PA8108N9JLF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI)