HM2S01PE5100N9LF
| Číslo dílu výrobce | HM2S01PE5100N9LF |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol ICC (FCI) |
| Detailní popis | CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT |
| Balík | Tray |
| Na skladě | 16735 pcs |
| Datový list | Mult Dev Pkg Lid Chg 28/Nov/2018Mult Dev Material Chg 25/Feb/2020Mult Dev Material Chg 24/APR/2020Mult Devs Packaging 21/Jul/20212.73KHz2.73KHz |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 576 |
|---|
| $2.04 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Amphenol ICC (FCI).Nyní máme k dispozici kousky 16735 Amphenol ICC (FCI) HM2S01PE5100N9LF.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 750Vrms |
| Ukončení | Press-Fit |
| Série | Millipacs® |
| stoupání | 0.079' (2.00mm) |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 5 |
| Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 110 |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Board Guide |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Využití konektor | - |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | A 22 |
| Číslo základního produktu | HM2S01 |
Doporučené produkty
-
HM2S02PD51M0N9LF

5R STR REC TYPB 0.76UGXTAmphenol ICC (FCI) -
HM2S02PD51M1ABLF

HM2 5R STR REC 'B' 1.25UAUAmphenol ICC (FCI) -
HM2R96PA8100N9PLF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PE8101N9LF

MPACS RA RECAmphenol ICC (FCI) -
HM2S02PD51M1AALF

HM2 5R STR REC 'B' 25PAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PE810FN9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2S02PD51N1N9LF

5R STR REC TYPB 0.76UGXTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PA8101N9LF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2S01PE5100N9L1LF

CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2S01PE5101N9LF

CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PA8108AALF

CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2S01PE5101N9

CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2S02PD51M1N9LF

5R STR REC TYPB 0.76UGXTAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PA810FN9LF

CONN RECEPT 225POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2S02PD51N1AALF

HM2S02PD51N1AALFAmphenol ICC (FCI) -
HM2S01PE5100N9

CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PA8108N9LF

CONN RECEPT 225POS 2MM PRESS-FITAmphenol ICC (FCI) -
HM2R95PE8100N9LF

CONN RECEPTAmphenol ICC (FCI) -
HM2S02PD5100ABLF

5R STR REC TYPB 1.25UAUAmphenol ICC (FCI) -
HM2S02PD51N0N9LF

5R STR REC TYPB 0.76UGXTAmphenol ICC (FCI)