FTL31-AA4M2AAW5J
| Číslo dílu výrobce | FTL31-AA4M2AAW5J |
|---|---|
| Výrobce | Endress+Hauser |
| Detailní popis | LEVEL SWITCH M12 G3/4 |
| Balík | Box |
| Na skladě | 518 pcs |
| Datový list | Liquiphant FTL31 |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 |
|---|---|
| $80.635 | $77.947 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Endress+Hauser.Nyní máme k dispozici kousky 518 Endress+Hauser FTL31-AA4M2AAW5J.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| napìtí | 10V ~ 30V |
| Typ | Liquid |
| Přepínat ovládáním úrovně | - |
| Série | Liquiphant FTL31 |
| Balík | Box |
| Typ výstupu | Switch |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | PNP |
| Provozní teplota | -40°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Male 3/4" (19.05mm) G |
| Materiál - Bydlení & Prism | 316 Stainless Steel |
| Aktuální | 15 mA |
Doporučené produkty
-
FTL11639UCX

IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 12WLCSPonsemi -
FTL31-AA7M2AAWBJ

LEVEL SWITCH M12 G1/2 IO-LINKEndress+Hauser -
FTL31-CA4M2AAVAJ

LEVEL SWITCH M12 MNPT1/2Endress+Hauser -
FTL11639UCX

SPST, 1 CHANNEL, PBGA12Fairchild Semiconductor -
FTL31-CA4V3BAVCJ

LEVEL SWITCH NPT1/2 MNPT1Endress+Hauser -
FTL-8519-3D-DD

TXRX GBIC 850NM VCSEL 1X FCFinisar Corporation -
FTL-1621-59

TXRX GBIC CWDM APD 1590NM REDFinisar Corporation -
FTL31-CA4V2AAVAJ

LEVEL SWITCH NPT1/2 MNPT1/2Endress+Hauser -
FTL.00.250.NTF

CONN ADAPT PLUG-JACK NIM-CAMACLEMO -
FTL31-CA4M2AAVBJ

LEVEL SWITCH M12 NMPT3/4Endress+Hauser -
FTL.00.250.CTF

CONN ADAPT PLUG TO JACK 50 OHMLEMO -
FTL-1621-61

TXRX GBIC CWDM APD 1610NM BROWNFinisar Corporation -
FTL31-AA4U2AAWBJ

LEVEL SWITCH M16 G1/2Endress+Hauser -
FTL-8519-3D-2.5

TXRX GBIC 850NM VCSEL 1X/2XFinisar Corporation -
FTL31-AA4M3AAWBJ

LEVEL SWITCH M12 G1/2Endress+Hauser -
FTL.00.250.NTF

LBP 90 2 T RECP COAX(50) NIPEI-Genesis -
FTL31-AA4U3BAWSJ

LEVEL SWITCH M16 G1Endress+Hauser -
FTL31-CA4M3AAVAJ

LEVEL SWITCH M12 MNPT1/2Endress+Hauser -
FTL-8519-3D

TXRX OPT GBIC 2 GB/S 850NMFinisar Corporation -
FTL31-AA4M2AAWBJ

LEVEL SWITCH M12 G1/2Endress+Hauser
