FTL11639UCX
| Číslo dílu výrobce | FTL11639UCX |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Detailní popis | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 12WLCSP |
| Balík | 12-WLCSP (1.16x1.56) |
| Na skladě | 5711 pcs |
| Datový list | Carrier Tape Update 13/Oct/2016Cylindrical Battery HoldersMult Devices 24/Oct/2017FTL11639UCXonsemi REACHonsemi RoHS |
Referenční cena (V amerických dolarech)
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady onsemi.Nyní máme k dispozici kousky 5711 onsemi FTL11639UCX.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napětí - Load | 1.2V ~ 5.5V |
| Typ přepínače | General Purpose |
| Dodavatel zařízení Package | 12-WLCSP (1.16x1.56) |
| Série | - |
| Rds On (typ) | 21mOhm |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:1 |
| Paket / krabice | 12-UFBGA, WLCSP |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ výstupu | P-Channel |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Konfigurace výstupu | High Side |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | On/Off |
| Typ vstupu | Non-Inverting |
| Funkce | Load Discharge, Slew Rate Controlled |
| Ochrana proti poruchám | - |
| Proud - výstup (Max) | 4.5A |
| Číslo základního produktu | FTL11639 |
Doporučené produkty
-
FTL31-AA4U3BAWSJ

LEVEL SWITCH M16 G1Endress+Hauser -
FTL-1621-61

TXRX GBIC CWDM APD 1610NM BROWNFinisar Corporation -
FTL31-AA4U2AAWBJ

LEVEL SWITCH M16 G1/2Endress+Hauser -
FTL-8519-3D-2.5

TXRX GBIC 850NM VCSEL 1X/2XFinisar Corporation -
FTL-8519-3D-DD

TXRX GBIC 850NM VCSEL 1X FCFinisar Corporation -
FTL31-CA4M3AAVAJ

LEVEL SWITCH M12 MNPT1/2Endress+Hauser -
FTL.00.250.NTF

CONN ADAPT PLUG-JACK NIM-CAMACLEMO -
FTL31-CA4M2AAVBJ

LEVEL SWITCH M12 NMPT3/4Endress+Hauser -
FTL-1621-57

TXRX GBIC CWDM APD 1570NM ORANGEFinisar Corporation -
FTL31-AA4M3AAWBJ

LEVEL SWITCH M12 G1/2Endress+Hauser -
FTL11639UCX

SPST, 1 CHANNEL, PBGA12Fairchild Semiconductor -
FTL.00.250.CTF

CONN ADAPT PLUG TO JACK 50 OHMLEMO -
FTL-8519-3D

TXRX OPT GBIC 2 GB/S 850NMFinisar Corporation -
FTL31-AA4M2AAWBJ

LEVEL SWITCH M12 G1/2Endress+Hauser -
FTL.00.250.NTF

LBP 90 2 T RECP COAX(50) NIPEI-Genesis -
FTL31-AA7M2AAWBJ

LEVEL SWITCH M12 G1/2 IO-LINKEndress+Hauser -
FTL31-CA4M2AAVAJ

LEVEL SWITCH M12 MNPT1/2Endress+Hauser -
FTL-1621-59

TXRX GBIC CWDM APD 1590NM REDFinisar Corporation -
FTL-1621-55

TXRX GBIC CWDM APD 1550NM YELLOWFinisar Corporation -
FTL31-AA4M2AAW5J

LEVEL SWITCH M12 G3/4Endress+Hauser