DMA25-AAAAA1
| Číslo dílu výrobce | DMA25-AAAAA1 |
|---|---|
| Výrobce | Endress+Hauser |
| Detailní popis | FLOWMETER 0.2 TO 150 L/MIN FKM |
| Balík | Box |
| Na skladě | 116 pcs |
| Datový list |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 |
|---|---|
| $320.402 | $298.307 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Endress+Hauser.Nyní máme k dispozici kousky 116 Endress+Hauser DMA25-AAAAA1.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Vstup | 18V ~ 30V |
| Přepínač Funkce / Hodnocení | 4mA ~ 20mA, 2V ~ 10V, NPN, PNP, Pulse |
| Série | Picomag |
| Dosah | 0.2 ~ 150L/min |
| Port Size | G Male Thread |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -10°C ~ 60°C (TA) |
| Materiál - Těleso | Stainless Steel |
| Flow Typ senzoru | Liquid |
Doporučené produkty
-
DMA201010R

TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA204A00R

TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA261030R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA240YA1600NA

PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(IXYS -
DMA261050R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA204020R

TRANS 2PNP 50V 0.5A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA261010R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA25-AAABA1

FLOWMETER 0.2 TO 150 L/MIN EPDMEndress+Hauser -
DMA240YC1600NA

PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(IXYS -
DMA204030R

TRANS 2PNP 50V 0.1A/0.5A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA206010R

TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA2610F0R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA261090R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA261020R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA204010R

TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA261040R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA25-AAAAA1

ELECTROMAGNETIC FLOW SENSOR MAGSACS Control System -
DMA202010R

TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA261060R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA261000R

TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI5Panasonic Electronic Components
