DMA20-AAABA1
| Číslo dílu výrobce | DMA20-AAABA1 |
|---|---|
| Výrobce | Endress+Hauser |
| Detailní popis | FLOWMETER 0.1 TO 75 L/MIN EPDM |
| Balík | Box |
| Na skladě | 130 pcs |
| Datový list |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 |
|---|---|
| $276.911 | $257.815 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Endress+Hauser.Nyní máme k dispozici kousky 130 Endress+Hauser DMA20-AAABA1.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Vstup | 18V ~ 30V |
| Přepínač Funkce / Hodnocení | 4mA ~ 20mA, 2V ~ 10V, NPN, PNP, Pulse |
| Série | Picomag |
| Dosah | 0.1 ~ 75L/min |
| Port Size | G Male Thread |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -10°C ~ 60°C (TA) |
| Materiál - Těleso | Stainless Steel |
| Flow Typ senzoru | Liquid |
Doporučené produkty
-
DMA20-AAAAA1

FLOWMETER 0.1 TO 75 L/MIN FKMEndress+Hauser -
DMA204010R

TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA15-AAABA1

FLOWMETER 0.05 TO 35 L/MIN EPDMEndress+Hauser -
DMA15-AAAAA1

FLOWMETER 0.05 TO 35 L/MIN FKMEndress+Hauser -
DMA204030R

TRANS 2PNP 50V 0.1A/0.5A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA150YA1600NA

BRIDGE RECT 1P 1.6KV SOT227BIXYS -
DMA150YC1600NA

BRIDGE RECT 1P 1.6KV SOT227BIXYS -
DMA200YA1600NA

PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(IXYS -
DMA201010R

TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA204A00R

TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA200X1600NA

PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(IXYS -
DMA150E1600NA

DIODE GP 1.6KV 150A SOT227BIXYS -
DMA202010R

TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5Panasonic Electronic Components -
DMA120B800LB-TRR

BIPOLAR MODULE-BRIDGE RECTIFIERIXYS -
DMA120B800LB-TUB

BIPOLAR MODULE-BRIDGE RECTIFIERIXYS -
DMA1327SD

UNIVERSAL DUAL-MONITOR MOUNT ADATripp Lite -
DMA200XA1600NA

PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(IXYS -
DMA200YC1600NA

PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(IXYS -
DMA204020R

TRANS 2PNP 50V 0.5A MINI6Panasonic Electronic Components -
DMA20-AAAAA1

ELECTROMAGNETIC FLOW SENSOR MAGSACS Control System
