domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > DC DC měniče > STMGFS80243R3
Cosel USA, Inc.
STMGFS80243R3
Číslo dílu výrobce STMGFS80243R3
Výrobce Cosel USA, Inc.
Detailní popis DC/DC CONVERTER 3.3V 59W
Balík Bulk
Na skladě 596 pcs
Datový list CE marking chg 07/SEP/2022STMG Series DatasheetSTMG Series Datasheet
Referenční cena (V amerických dolarech)
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Požádejte o nabídku Odeslat a Žádost o nabídku o množství větší než množství
zobrazeno.
Specifikace
Atribut produktu Hodnota atributu
Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 1.5 kV
Napětí - vstup (Min) 9V
Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Enclosed
Standardní číslo 62368-1
Velikost / Rozměry 4.61" L x 2.05" W x 1.14" H (117.1mm x 52.1mm x 29.0mm)
Série STMG
Příkon (W) 59W
Balík Bulk
Provozní teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount
Účinnost 90%
Proud - výstup (Max) 18A