domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > DC DC měniče > STMGFS30483R3-V
STMGFS30483R3-V Image
Obrázek může být reprezentace.
Viz specifikace pro podrobnosti o produktu.
STMGFS30483R3-V
Číslo dílu výrobce STMGFS30483R3-V
Výrobce Cosel USA, Inc.
Detailní popis DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
Balík Box
Na skladě 1088 pcs
Referenční cena (V amerických dolarech)
1
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Požádejte o nabídku Odeslat a Žádost o nabídku o množství větší než množství
zobrazeno.
Specifikace
Atribut produktu Hodnota atributu
Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 1.5 kV
Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 76V
Typ Open Frame
Velikost / Rozměry 4.61" L x 2.05" W x 1.06" H (117.1mm x 52.1mm x 26.9mm)
Série STMGFS (30W)
Příkon (W) 25W
Balík Box
Provozní teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount
Účinnost 89%
Proud - výstup (Max) 7.5A