UPB-12K0-2U
| Číslo dílu výrobce | UPB-12K0-2U |
|---|---|
| Výrobce | Tripp Lite |
| Detailní popis | BATT CHRGR USB POWER PK 5V 1A/2A |
| Balík | Bulk |
| Na skladě | 2325 pcs |
| Datový list | DK OBS NOTICEUPB-12K0-2U Datasheet |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 |
|---|
| $17.946 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Tripp Lite.Nyní máme k dispozici kousky 2325 Tripp Lite UPB-12K0-2U.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hmotnost | 320 g |
| Napětí - Jmenovitá | 5V |
| Napětí - Vstup | - |
| Typ | USB Power Bank |
| styl koncovky | USB A Receptacle (2) |
| Velikost / Rozměry | 5.60" L x 3.20" W x 0.90" H (142.24mm x 81.28mm x 22.86mm) |
| Série | - |
| Power - Max | - |
| Balík | Bulk |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | 0°C ~ 45°C |
| Počet článků | 2 |
| Typ montáže | Desktop |
| Funkce | 12Ah Internal Battery, LED Light |
| Doba nabíjení | 4 Hrs |
| Nabíjecí proud - Max | 1A, 2A |
| Chemie baterie | Mobile Devices |
| Baterie Cell Size | - |
| Schválení agentura | - |
Doporučené produkty
-
UPB1051T6T-E1-A

UPB1051T6T-E1-ARenesas Electronics America Inc -
UPB(BULK)

CONN INLINE TAP 22-26 AWG IDC3M -
UPB-05K2-1U

BATT CHRGR USB POWER PACK 5V 1ATripp Lite -
UPB-10K0-2U1C

BATT CHG USB PWR PK 5V/9V/12V/5VTripp Lite -
UPB-10K0-2U

BATT CHRGR USB POWER PK 5V 1A/2ATripp Lite -
UPB1007K-A

IC MIXR 1575.42MHZ DWNCONV 36QFNCEL -
UPB-10K0-1U1CQ

BATT CHRGR USB POWER PACK 2A/3ATripp Lite -
UPB1507GV-E1

MMIC PRESCALER 3GHZ 8-SSOPCEL -
UPB1036W

IC RF SWITCH MMICCEL -
UPB1008K-A

RF RECEIVER GPS 1575.42MHZ 36QFNCEL -
UPB-10K4-S2U

BATT CHG USB PWR PK 5V 1A/2.4ATripp Lite -
UPB1008K-E1-A

RF RECEIVER GPS 1575.42MHZ 36QFNCEL -
UPB-02K6-1U

BATT CHRGR USB POWER PACK 5V 1ATripp Lite -
UPB1506GV-E1

MMIC PRESCALER 3GHZ 8-SSOPCEL -
UPB-12K0-S2X2U

BATT CHARGER USB PWR PK 5V 2.4ATripp Lite -
UPB1039W

IC RF SWITCH MMICCEL -
UPB1007K-E1-A

IC MIXR 1575.42MHZ DWNCONV 36QFNCEL -
UPB1008K-EVAL

EVAL BOARD FOR UPB1008KCEL -
UPB-20K0-2U1C

BAT CHG USB PWR PK 5V/9V/12V/15VTripp Lite -
UPB-05K2-APL

PORTABLE CHARGER FOR APPLE WATCHTripp Lite
