112TW1-70E
| Číslo dílu výrobce | 112TW1-70E |
|---|---|
| Výrobce | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Detailní popis | SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V |
| Balík | Bulk |
| Na skladě | 473 pcs |
| Datový list |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 50 |
|---|
| $97.679 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Honeywell Sensing and Productivity Solutions.Nyní máme k dispozici kousky 473 Honeywell Sensing and Productivity Solutions 112TW1-70E.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napìtí - DC | 28 V |
| Napìtí - AC | 125 V |
| styl koncovky | IWTS |
| přepínač Funkce | Mom-On-Mom |
| Série | TW |
| Panelového výřezu Rozměry | Circular - 12.40mm Dia |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -65°C ~ 71°C |
| Typ montáže | Panel Mount |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Sealed |
| Osvětlení napětí (nominální) | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Osvětlení Type, Color | - |
| Osvětlení | Non-Illuminated |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5A (AC/DC) |
| Obvod | DPDT |
| Pouzdro závitu | 15/32-32 |
| Číslo základního produktu | 112TW1 |
| Pohon Type | Locking Lever |
| Pohon Materiál | - |
| Pohon Délka | 29.46mm |
Doporučené produkty
-
112TW286-1E

SWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-3G

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW19-7A-001

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW26-3

SWITCH TOGGLE DPDT 2A 115VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW226-7

SWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-5K

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-70

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-50

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-3F

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-51

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-5

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW26-7

SWITCH TOGGLE DPDT 2A 115VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-7E

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-50K

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW22-3D

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-3D

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-7

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-8

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW226-1

SWITCH TOGGLE DPDT 10MA 5VHoneywell Sensing and Productivity Solutions -
112TW1-8F

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125VHoneywell Sensing and Productivity Solutions
