RN42-CB1BU
| Číslo dílu výrobce | RN42-CB1BU |
|---|---|
| Výrobce | Endress+Hauser |
| Detailní popis | ACTIVE BARRIER PUSH BOTTOM CSA |
| Balík | Box |
| Na skladě | 414 pcs |
| Datový list | RN42 |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 |
|---|---|
| $91.33 | $88.284 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Endress+Hauser.Nyní máme k dispozici kousky 414 Endress+Hauser RN42-CB1BU.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Supply | 24 ~ 230VAC/VDC |
| Typ | Signal Conditioner |
| styl koncovky | Screw Terminal |
| Série | RN42 |
| Balík | Box |
| Typ výstupu | Current |
| Rozsah výstupu | 0 ~ 20mA (Configurable) |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Provozní teplota | -40°C ~ 60°C |
| Typ montáže | DIN Rail |
| Izolace | 3000VAC (Test) |
| Typ vstupu | Current |
| Vstupní rozsah (proud, napětí) | 0 ~ 20mA (Configurable) |
| Vstupní rozsah (další) | - |
| Funkce | - |
Doporučené produkty
-
RN42-I/RMCOS477

MODULEMicrochip Technology -
RN42-AA1AO

ACTIVE BARRIER SCREW TOPEndress+Hauser -
RN42-I/RM477

MODULEMicrochip Technology -
RN41SM-I/RM

RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMDMicrochip Technology -
RN42-I/RMETI540

MODULEMicrochip Technology -
RN42APL-I/RM543

MODULEMicrochip Technology -
RN42-AA1BU

ACTIVE BARRIER PUSH-IN BOTTOMEndress+Hauser -
RN42-CB1AU

ACTIVE BARRIER SCREW BOTTOM CSAEndress+Hauser -
RN42-I/RMEVO519

MODULEMicrochip Technology -
RN41U-I/RM

RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMDMicrochip Technology -
RN42APL-I/RM

MODULEMicrochip Technology -
RN41XVC-I/RM

RF TXRX MODULE BLUETOOTH CHIP THMicrochip Technology -
RN42-CB1AO

ACTIVE BARRIER SCREW TOP CSAEndress+Hauser -
RN41XVU-I/RM

RF TXRX MODULE BLUETOOTH U.FL THMicrochip Technology -
RN42-AA1AU

ACTIVE BARRIER SCREW BOTTOMEndress+Hauser -
RN42APL-I/RM545

MODULEMicrochip Technology -
RN41R-I/RM

RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMDMicrochip Technology -
RN42-I/RM

RF TXRX MODULE BT TRC ANT SMDMicrochip Technology -
RN42-I/RM630

RF TXRX MODULE BT TRC ANT SMDMicrochip Technology -
RN42-I/RMMGK477

MODULEMicrochip Technology
