RIA15-AAA2
| Číslo dílu výrobce | RIA15-AAA2 |
|---|---|
| Výrobce | Endress+Hauser |
| Detailní popis | DISPLAY PANEL 4-20MA + HART |
| Balík | Box |
| Na skladě | 378 pcs |
| Datový list |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 | 10 |
|---|---|
| $114.396 | $110.584 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Endress+Hauser.Nyní máme k dispozici kousky 378 Endress+Hauser RIA15-AAA2.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Hmotnost | - |
| Napětí - Supply | Loop Power, 1.9VDC to 2.9VDC (Backlight) |
| Typ | Ammeter |
| styl koncovky | Connector |
| Série | RIA15 |
| Panelového výřezu Rozměry | Rectangular - 91.95mm x 44.96mm |
| Balík | Box |
| Typ výstupu | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 60°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet znaků na řádku | 5 |
| Typ montáže | DIN Rail |
| Měření typu | Current |
| měřicí rozsah | 4 ~ 20mA |
| Ochrana proti vniknutí | IP20, IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funkce | - |
| Typ displeje | LCD - Black Characters, Backlight |
| Zobrazení znaků - výška | 0.669" (17.00mm) |
Doporučené produkty
-
E50-600400-R08-N-KIT

CLASS 5000 METER, 347/600V, 400AHoneywell -
RIA-4

4" COMPACT BENCH VISE W/360 SWIVYost Vises -
E50-480100-J08-N-SCS-NS

CLASS 5000 METER, 277/480V, 100AHoneywell -
E50-208800-J06NSPKIT-NS

CLASS 5000 METER, 120/208-240V,Honeywell -
E50-600800-J08KIT

CLASS 5000 METER, 347/600V, 800AHoneywell -
E50-480100-R08NSPSCS-NS

CLASS 5000 METER, 277/480V, 100AHoneywell -
E50-600400-R09KIT-NS

CLASS 5000 METER, 347/600V, 400AHoneywell -
RIA15-AAB1

DISPLAY FIELD HOUSING ALU 4-20MAEndress+Hauser -
MICRA-D6/2RE/NMA

Tachometer/Counter/Freq./TimerDITEL -
DCA5-20PC-2-DC4-BS-C

AMMETER 0-2000A LED PANEL MOUNTMurata Power Solutions Inc. -
E32-480200-MEZ7SCS

CLASS 3200 METER, 277/480V, 200AHoneywell -
E34-208200-J06SCS-NS

CLASS 3400 METER, 120/208-240V,Honeywell -
E50-600100-J02-N-SCS

CLASS 5000 METER, 347/600V, 100AHoneywell -
E32-400100-MEZ7SCS-NS

CLASS 3200 METER, 230/400V, 100AHoneywell -
E50-4803200J07-N-KIT

CLASS 5000 METER, 277/480V, 3200Honeywell -
E34-480400-R06KIT-NS

CLASS 3400 METER, 277/480V, 400AHoneywell -
E50-6003200R08NSPKIT-NS

CLASS 5000 METER, 347/600V, 3200Honeywell -
RIALTO ALTERNATOR

Replacement for Reliant Rialto AInterlight -
RIA45-A1C1

DISPLAY, 1X UNI; 1X ANALOGEndress+Hauser -
RIA15-AAA1

DISPLAY PANEL 4-20MAEndress+Hauser
