B872231
| Číslo dílu výrobce | B872231 |
|---|---|
| Výrobce | Wiremold |
| Detailní popis | SURGE STRIP, 125V, 20A, 48"L, 10 |
| Balík | |
| Na skladě | 501 pcs |
| Datový list |
Referenční cena (V amerických dolarech)
| 1 |
|---|
| $87.13 |
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Wiremold.Nyní máme k dispozici kousky 501 Wiremold B872231.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - Vstup | 120V |
| Typ | Outlet Strip, Surge Protector |
| Region Použitý | - |
| Ochrana proti přetížení | - |
| Typ montáže | Bench, Rack, Wall |
| Chráněné Media Lines | - |
| Materiál krytu | - |
| Funkce | - |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Energie | - |
| Proud - Max | 20A |
| Délka přívodního kabelu | 15' (4.57m) |
| Konektor - AC výstup | - |
| Konektor - AC Input | - |
| Schválení agentura | - |
| AC Vývody | - |
Doporučené produkty
-
B872254

EXTERNAL ELBOW, 125V, 15A, 5"LWiremold -
B872253

INTERNAL ELBOW, 125V, 15A, 4"LWiremold -
B872235

SWITCH & RECEPTACLE BOX, 1-GANG,Wiremold -
B872207

MULTI-OUTLET POWER UNIT, 125V, 1Wiremold -
B872205

MULTI-OUTLET POWER UNIT, 125V, 1Wiremold -
B872203

MULTI-OUTLET POWER UNIT, 125V, 1Wiremold -
B872223

SWITCH & RECEPTACLE BOX, 1-GANG,Wiremold -
B872246

BOX ADAPTER, 120V, 15A, 4-1/2"LWiremold -
B872220

FLUSH PLATE ADAPTER, 125V, 15A,Wiremold -
B872212

SURGE STRIP, 125V, 15A, 48"L, 10Wiremold -
B872206

PLUGMOLD, 120V, 15A, 72"L, 6 OUTWiremold -
B872202

MULTI-OUTLET POWER UNIT, 125V, 1Wiremold -
B872236

SWITCH & RECEPTACLE BOX, 2-GANG,Wiremold -
B872237

FLUSH PLATE ADAPTOR, 125V, 15A,Wiremold -
B872210

SURGE STRIP, 125V, 20A, 48"L, 10Wiremold -
B872204

MULTI-OUTLET POWER UNIT, 125V, 1Wiremold -
B872244

SWITCH & RECEPTACLE BOX, 1-GANG,Wiremold -
B872247

DEEP SWITCH & RECEPTACLE BOX, 2-Wiremold -
B872234

EXTERNAL CORNER COVER, 125V, 15AWiremold -
B872245

SWITCH & RECEPTACLE BOX, 2-GANG,Wiremold