CX10S-DHDC0A-P-A-DK00000
| Číslo dílu výrobce | CX10S-DHDC0A-P-A-DK00000 |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Energy |
| Detailní popis | AC/DC CNVT 5V 24V 48V 5V 48V 24V |
| Balík | Box |
| Na skladě | 5351 pcs |
| Datový list |
Referenční cena (V amerických dolarech)
Čas doručení
Components-House.com je spolehlivým distributorem skladování elektronických dílů.Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Advanced Energy.Nyní máme k dispozici kousky 5351 Advanced Energy CX10S-DHDC0A-P-A-DK00000.Vyžádejte si nabídku distributora elektroniky na Components-House.com, náš prodejní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
E -mail RFQ: info@Components-House.net
E -mail RFQ: info@Components-House.net
Specifikace
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napětí - výstup 6 | 5V |
| Napětí - výstup 5 | 24V |
| Napětí - Výstup 4 | 48V |
| Napětí - Výstup 3 | 24V |
| Napětí - Výstup 2 | 5V |
| Napětí - Výstup 1 | 48V |
| Napětí - Izolace | 4 kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC |
| Typ | Enclosed |
| Standardní číslo | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Velikost / Rozměry | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Série | COOLX®1000 |
| Příkon (W) | 805W |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Počet výstupů | 6 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Požadováno minimální zatížení | No |
| Funkce | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Účinnost | 93% |
| Aktuální - výstup 6 | 21 A |
| Aktuální - výstup 5 | 8.3 A |
| Aktuální - výstup 4 | 4.17 A |
| Aktuální - výstup 3 | 3 A |
| Aktuální - výstup 2 | 6 A |
| Aktuální - výstup 1 | 4.17 A |
| Číslo základního produktu | CX10S |
| Schválení agentura | CSA, EN, IEC, UL |
| Aplikace | ITE (Commercial), Medical |
Doporučené produkty
-
CX10S-DHDBHB-P-A-DK00000

AC/DC 12V 5V 24V 12V 5V 24V 48VAdvanced Energy -
CX10S-DHDCAD-P-A-DK00000

ACDC CN 48V 5V 24V 48V 5V 24V 5VAdvanced Energy -
CX10S-DHDBHG-P-A-DK00000

ACDC CNV 2X24V 5V 24V 5V 24V 12VAdvanced Energy -
CX10S-DHDCAB-P-A-DK00000

AC/DC 12V 5V 24V 48V 5V 24V 5VAdvanced Energy -
CX10S-DHDCA0-P-A-DK00000

AC/DC CNVT 5V 24V 48V 5V 48V 24VAdvanced Energy -
CX10S-DHDBGH-P-A-DK00000

AC/DC CNVT 5V 3X24V 5V 24V 12VAdvanced Energy -
CX10S-DHDCAC-P-A-DK00000

ACDC CN 24V 5V 24V 48V 5V 24V 5VAdvanced Energy -
CX10S-DHDC0B-P-A-DK00000

ACDC CNVT 12V 24V 48V 5V 48V 24VAdvanced Energy -
CX10S-DHDCAA-P-A-DK00000

ACDC CNVT 2X5V 24V 48V 5V 24V 5VAdvanced Energy -
CX10S-DHDBHC-P-A-DK00000

AC/DC 24V 5V 24V 12V 5V 24V 48VAdvanced Energy -
CX10S-DHDBHD-P-A-DK00000

AC/DC 48V 5V 24V 12V 5V 24V 48VAdvanced Energy -
CX10S-DHDBHH-P-A-DK00000

AC/DC 5V 24V 5V 24V 5V 24V 12VAdvanced Energy -
CX10S-DHDBHA-P-A-DK00000

ACDC CNV 2X5V 24V 12V 5V 24V 48VAdvanced Energy -
CX10S-DHDBH0-P-A-DK00000

AC/DC CNVT 5V 24V 12V 2X48V 5VAdvanced Energy -
CX10S-DHDC0D-P-A-DK00000

ACDC CNV 48V 24V 48V 5V 48V 24VAdvanced Energy -
CX10S-DHDC0G-P-A-DK00000

AC/DC CNVT 3X24V 2X48V 5V 820WAdvanced Energy -
CX10S-DHDC0H-P-A-DK00000

ACDC CNVT 5V 2X24V 2X48V 5V 800WAdvanced Energy -
CX10S-DHDBGG-P-A-DK00000

AC/DC CNVT 4X24V 5V 24V 12V 920WAdvanced Energy -
CX10S-DHDC0C-P-A-DK00000

AC/DC CNVT 2X24V 48V 5V 48V 24VAdvanced Energy -
CX10S-DHDC00-P-A-DK00000

AC/DC CNVT 24V 48V 5V 24V 48VAdvanced Energy
